Kontakt Koszyk

O firmie

Od samego początku swojego istnienia firma rodzinna KNOR Sp. z o. o. zajmowała się przede wszystkim usługami stolarskimi. W późniejszym czasie przekształciła się w firmę handlową.

Od roku 1990 nasze przedsiębiorstwo zajmuje się głównie oprawą reprodukcji i obrazów oraz produkcją antyram i fotoram. W początkowym okresie funkcjonowania materiały sprowadzane były od dostawców z Holandii, Niemiec, Włoch i Czech. Od tego czasu firma KNOR ugruntowała już swoją pozycję w branży ramiarskiej jako kompleksowy producent oferujący swoim klientom szeroki wybór ram, fotoram, antyram, plakatów, reprodukcji i tablic korkowych. Świadczymy również usługi ramiarskie na indywidualne zamówienie klienta.

W miarę rozwoju zakresu działalności i kanałów sprzedaży, w roku 2004 firma rozpoczęła inwestycje polegające na zakupie gruntów pod nową siedzibę w Gliwickiej Strefie Ekonomicznej, gdzie w krótkim czasie stanęły budynki produkcyjno-magazynowe.

Z nadejściem roku 2008 zaangażowaliśmy się w kolejne inwestycje związane z rozbudową wysoko-zaawansowanej linii technologicznej, która umożliwiła rozpoczęcie własnej produkcji listew z polistyrenu. W roku 2009 firma wprowadziła na rynek takowe artykuły, produkowane na własnych profilach, na użytek sklepów usługowych, ramiarskich, jak i producentów obrazów oraz fotoramek.

W maju 2011 roku, firma Knor otrzymała certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) Dobrej Gospodarki Leśnej i Kontroli Pochodzenia Produktu o numerze C106232. Certfyfikat FSC wprowadził nas do grona przedsiębiorstw, gwarantujących zaopatrywanie się w surowce certyfikowane, pochodzące z lasów zarządzanych według zasad prawidłowej gospodarki leśnej.

Nasze towary wytwarzane są zatem w sposób ekologiczny, a wszelkie użyte do ich produkcji materiały pochodzą ze sprawdzonego źródła. Z certyfikatem FSC możemy produkować następujące produkty : antyramy, fotoramy oraz obrazy własnej kolekcji, co oznacza ,że sami drukujemy plakaty.

 

Obecnie nasza firma zatrudnia około 60 pracowników, w tym osoby zatrudnione w administracji i produkcji. W naszym przedsiębiorstwie cenimy sobie fachowość, kompetencje i pracowitość, zatrudniamy również osoby niepełnosprawne, dając im szanse oraz możliwości rozwoju i samorealizacji.

Na dzień dzisiejszy firma posiada bazę ponad 2000 stałych klientów w kraju i zagranicą, m.in. we Francji, Niemczech, Estonii, Słowacji, Węgrzech i Austrii.

Dbanie o jakość produktów, nowoczesne wzornictwo i stała praca nad polepszaniem jakości obsługi odbiorców zjednało nam grono zadowolonych i stale współpracujących z nami klientów. Wśród nich znajdziecie Państwo zarówno renomowane i znane sieci handlowe, jak również wiele mniejszych, lokalnych sklepów i hurtowni, rozsianych na terenie całej Polski.

Jako firma z branży ramiarskiej odwiedzamy corocznie najważniejsze targi branżowe na świecie, aby dostosować naszą ofertę do aktualnych trendów i pozyskać nowych dostawców.

Mamy nadzieję, że nasze już ponad 20-letnie doświadczenie, profesjonalna obsługa oraz bogaty wybór asortymentu pozwoli zaspokoić Państwa najbardziej wyszukane potrzeby.

Życzymy wszelakiej pomyślności i wielu inspiracji w tworzeniu przestrzeni wokół siebie.

Knor Sp. z o.o.

 

| KNOR Sp. z o.o.
44-109 Gliwice, ul. Murarska 44
tel: +48 (32) 300 40 79/80/81
fax: +48 (32) 300 40 78

Sklep KNOR.pl

O firmie Oferta Dlaczego KNOR? Kontakt

Pomoc w zakupach

Akceptowane metody płatności Sposoby dostawy Polityka prywatności Regulamin